سازه فضاکار

ویژگیهای کیفی تولیدات کارخانه سازه فضاکار

1-پیچ ها به کار رفته در شبکه فضایی دارای کلاس سختی8.8 و 10.9 با نشان استاندارد ایران که به طریق ZINC FLAKE پوشش می شوند.

2-المان و دستک ها از لوله های درجه 1 معتبرترین شرکت های داخلی که با جوشکاری CO2 و به طریقه نیمه اتوماتیک به مخروطی ها متصل می گردند.

3-گویها از فولاد CK45 که توسط فیکسچرهای مخصوص تولید سازه فضاکار در کارخانه این شرکت مطابق استاندارد DIN تولید می گردد.

4-آماده سازی قطعات قبل از رنگ آمیزی(المان. پرلین. دستک)

قطعات نامبرده طی مراحل زنگ بری و شستشو و فسفاته کاری به روش غوطه وری جهت رنگ آمیزی آماده می گردند

(روش غوطه وری جهت آماده سازی مقاطع بسته (لوله و قوطی) بسیار مناسب می باشد و امکان زنگ بری و چربی زدایی و پوشش فسفاته داخل لوله و قوطی را میسر می سازد)

5-پوشش رنگ شامل آستری زینک فسفات و رنگ رویه اپوکسی که طی چند مرحله بر روی قطعات اعمال می گردد

آزمایشات سازه فضاکار

آزمایشات سازه فضا کار زیر در معتبر ترین مراکز علمی و دانشگاهی صورت گرفته است:

1-آزمایش کشش درصد ازدیاد طول و سختی بر روی پیچ ها

2-آزمایش کشش بر روی گویها

سازه فضایی

3-آزمایش فشار بر روی اسلیوها

4-آزمایش کشش بر روی المانها و آزمایش های غیر مخرب بر روی جوش هایCO2

سازه فضایی

5-آنالیز شیمیایی گویها

6-آزمایش چسبندگی.ضربه. سختی بر روی رنگ قطعات

درباره ما

حيات يک مجموعه صنعتي مرهون تغييرات مناسب و به موقع در روند توليد آن به منظور تطابق توليد با نياز متقاضيان می باشد. سازه فضاکار سه بعدی که استحکام و با صرفه بودنشان از سالهای قبل شناخته شده بود،اينک با توجه به مشخص شدن موارد استعمال فراوان سازه های مزبور در زمينه های مختلف، گسترش چشمگيری در سطح دنيا نموده اند.

سازه فضایی

این شرکت دارای بزرگترین و مجهزترین خط تولید قطعات سازه فضاکار در کشور زیر نظر مهندس رضوی با 30 سال سابقه در زمینه سازه فضایی می باشد که این خود منجر به ارائه بالاترین کیفیت در سازه فضایی در کوتاه ترین زمان تولید گردیده است دریافت گواهینامه های صلاحیت در زمینه صنعت و ساختمان و همچنین دریافت اولین گواهینامه کنترل کیفیت ISO-9001-2008 در زمینه سازه فضایی و همچنین رضایت نامه های مشتریان و آزمایش قطعات در معتبرترین مراکز دانشگاهی کشور همه موید تلاش و رعایت مدیران این شرکت در ارائه بالاترین کیفیت محصول در کوتاه ترین زمان ممکن برای مشتریان می باشد این شرکت مفتخر به انجام بزرگترین پروژه های سازه فضاکار و همچنین آموزش بسیاری از فعالان در زمینه سازه فضاکار در کشور می باشد.

سازه فضایی

رعايت دقيق ضوابط و استانداردهای معتبر و پيشرفته جهان و استفاده از جديدترين سيستم های کامپيوتری در محاسبات فنی از اصول اوليه اين  شرکت مي باشد.

همچنين استفاده از ماشين آلات نيمه اتوماتيک و فيکسچرهای  مخصوص  توليد  سازه های  فضاکار  باعث گرديده اجرای پروژه ها در کوتاه ترين مدت و بالاترين کيفيت ميسر گردد.

اين  شرکت همچنين  با   انجام آزمايشهای  مختلف  بر  روی قطعات شبکه فضایی و ارائه  خدمات  مشاوره ای درصدد تاييد کيفيت  قطعات سازه های  خود  به  صورت  صد درصد علمي  و  مورد تائيد مراکز  دانشگاهي  معتبر  در اين زمينه میباشد.

در پايان اين شرکت آماده پاسخگويي به کليه  عزيزان جهت راهنمايي  و  مشاوره  در سازه های فضاکار مي باشد

سوالات متداول

آیا توسعه سقف های سازه فضاکار در آینده امکان پذیر است؟

بله توسعه و تکمیل این شبکه ها به راحتی انجام می شود و محل تکیه گاه ها در صورت لزوم می تواند تعویض شود بدون اینکه به پایداری سازه لطمه وارد سازد

آیا امکان استفاده از تاسیسات سرمایشی و گرمایشی در سازه فضاکار وجود دارد؟

بله فاصله بین دو شبکه می تواند برای وسائل سرمایشی و گرمایی و تاسیسات دیگر ساختمان بکار رود .

آیا از سازه فضاکار به عنوان فونداسیون نیز می توان استفاده نمود؟

بله استفاده در کف ساختمانهایی که در مناطق با مقاومت کم زمین بنا می شود که احتیاج به فونداسیون های گسترده در زیر ساختمان داریم می توان از شبکه های فضایی در کف ساختمان نیز استفاده کرد

آیا در سازه فضاکار الزامی به استفاده از سقف کاذب وجود دارد؟

خیر شبکه های دو لایه از نظر نمای ظاهری بسیار زیبا هستند و به همین دلیل از سقف کاذب استفاده نمی شود و حتی در کلیساها و سالن های اجتماعات و غیره نمای زیبای سازه خود به ارزش آن می افزاید .

گفتگو در واتساپ
نیاز به مشاوره دارید ؟
Call Now Button